INSTALATOR in Buzãu

Candidatul ideal

Cerinte 1
- absolvent școală profesională/ liceu de profil/ cursuri autorizate in meseriile cautate
- bune cunoștințe de instalatii termice, sanitare, gaz.
- experiență în lucrări industriale, montaj, punere în funcțiune
- disponibilitate pentru deplasare
- experienta minima in domeniul instaltiilor termice,ventilatie, sanitare, gaz.
- spontan si dornic sa lucreze intr-o echipa tanara si ambitioasa.
- seriozitate si rezistenta la stres.

- Candidatii ce detin o legitimatie de instalator grad EGIU in termen de valabilitate(prezinta avantaj);
- Experienta in domeniul instalatiilor de gaze naturale: executie instalatii utilizare gaze naturale, inlocuiri contoare gaz
- Experienta verificari si revizii tehnice periodice ale instalatiei utilizare gaze naturale;
- carnet de conducere – categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilitati 1
- Montaje de obiecte sanitare, termice, instalatii sanitare, termice, gaze, apa potabila, scurgeri, pluviale, aer conditionat.

Pachet salarial atractiv, corelat cu performanta;
- posibilitati de dezvoltare a carierei;
- posibilitati de instruire profesionala;
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil.

Prezinta avantaj pentru:
Instalatori autorizati pentru executie instalatii de utilizare gaze naturale angajam (autorizat ANRE- gr. EGIU ).
- Executie verificari si revizii tehnice periodice gaze naturale
- Executie instalatii gaze naturale