Instalator pentru unitățile de locuit in Olanda

Recrutăm instalator pentru unitățile de locuit.

Dacă ai peste 5 ani experiență în domeniu și capacitatea de la lucra independent de desene tehnice, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău.

Pentru alte detalii ne puteți contacta la numărul de telefon 0747-987-444, de marți până vineri, în intervalul orar 9:00-17:00.

Locație: Olanda, regiunea Noord-Braband

Cerințe:

• Minim 5 ani experiență recentă în domeniu

• Calificare pentru instalator

• Capacitatea de a munci independent de desenele tehnice

• Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional

• Permis de conducere categ. B

• Mașină proprie

• Unelte de mână proprii

• VCA și BSN nu sunt obligatorii, se vor face în Olanda

Responsabilități:

• În principal renovarea unităților de locuit, reînnoirea conductelor de apă și gaze

Beneficii:

• Salariu net începând cu 2100 EUR

• Cazarea și utilitățile sunt asigurate de angajator

• Se oferă bani de benzină pentru navetă

• 40 de ore de muncă pe săptămână