IT Project Manager pentru linia caselor in Bucuresti

IT Project Manager pentru linia caselor

  • Post: IT Project Manager pentru linia caselor
  • Departament: Eficienta Si Proiecte
  • Orașe: BUCURESTI
  • Disponibil de la: 24 martie 2021

Responsabilități

•Gestioneaza din punct de vedere tehnic operatiunile pentru mai mult de 1500 de puncte de vanzare, cu un focus continuu pentru rolul de business al liniei de case•Asigura alinierea strategiei de business cu strategia tehnica•Evalueaza continuu piata serviciilor de mentenanta, dezvolta, propune si implementeaza strategii optimizate pentru mentenanta echipamentelor de pe linia caselor•Participa activ in scrierea caietelor de sarcini pentru furnizorii de proiecte si operatiuni, incluzind cerinte functionale si tehnice, tehnologiile asteptate, arhitecturi, KPI de proiecte si operatiuni •Negociaza ofertele tehnice si comerciale•Urmareste livrarile asigurand serviciile de Contract Management . Daca profilul tau se potriveste cu cel descris de noi, trimite-ne CV-ul tau. Abia asteptam sa ne cunoastem!

Profilul candidatului

Echipa Sisteme Informatice din Auchan Romania cauta un nou coleg/ o noua colega cu pasiune pentru domeniul IT si mai ales cu experienta solida in rolul de Project Manager pentru linia caselor din magazine. Conditiile pe care candidatul potrivit pentru acest rol le va indeplini sunt detaliate mai jos: •Studii superioare cu profil tehnic absolvite•Cunoasterea pietei de servicii si echipamente asociate, inclusiv procesare plati, imprimante fiscale,s.a.•Experienta solida in Project Management - nivel Senior•Experienta hands-on si o o intelegere de tip “root” a proceselor tehnice, premisa a capacitatii de a solicita, de a negocia, de a valida si de a operationaliza solutiile tehnice acceptate•Experienta dovedita in gestiunea operatiunilor si proiectelor de pe linia caselor •Experienta dovedita in gestiunea proiectelor complexe, cu incadrarea in anvergura, buget si termen, un mix perfect de “Big Picture” si atentie la detalii•Excelente abilita?i de comunicare bine adaptate la nivel de echipa de proiect ?i management.