Jonctor fibra optica /Tehnician telecomunicatii in Galaţi

Candidatul ideal

- seriozitate, disponibilitate de a invata
- experienta in jonctiuni FO, instalari servicii telecom, constructie retea telecom
- permis de conducere categ. B, constituie avantaj

SALARIUL ESTE NEGOCIABIL si se discuta la interviu

Descrierea jobului

  • realizeaza operatiunile necesare instalarii retelei de fibra optica: jonctare cabluri fibra optica, instalare echipamente specifice, cu respectarea proiectelor tehnice si a instructiunilor de montaj
  • asigura intretinerea retelei de fibra optica prin activitati specifice de control, masurare si diagnosticare a functionarii retelei
  • executa masuratori periodice a parametrilor tehnici in cadrul activitatii de intretinere si de instalare de noi retele de fibra optica
  • efectueaza deplasari in regiune in vederea realizarii lucrarilor de instalare, intretinere si modernizare a retelei de fibra optica
  • Beneficii
    - masina de serviciu
    - program flexibil
    - posibilitatea promovarii
    - salar fix lunar + bonusuri de performanta