Junior Inginer Electrotehnist Rm Valcea in Vâlcea

Candidatul ideal

Inginer electrotehnist

Fabrica: productie materiale plastice (folie + butoaie plastic), Rm. Valcea

Cerinte:
- Studii finalizate in domeniu (electrotehnica, electronica, etc)
- Disponibilitate la program flexibil (in caz de avarii, etc)
- Cunostinte legate de operarea pe calculator
- Sa fie o persoana ambitioasa, perseverenta si dornica de invatare
- Experienta in domeniu reprezinta un mare avantaj.

Descrierea jobului

- Raspunde de mentenanta tehnica – zilnica, preventiva, corectiva, interventii ocazionale, revizii, etc
- Relationeaza cu superiorii (directorul de productie, administrator) si colegi in vederea obtinerii
rezultatelor optime in productie
- Completeaza documente si rapoarte care reflecta constatarile, respectiv operațiunile efectuate și
consumul de material
- Ajuta la identificarea si solutionarea eventualelor probleme (lipsuri, pierderi, probleme CTC, probleme
de personal, calitate)