Junior Sales Agent - Timisoara, Oradea in Timisoara

Candidatul ideal

Abolvent studii tehnice de mecanica masini agricole sau agronomice
Pro-activ, persoana orientate catre client si rezultate, atentie la detalii
Abilitati de comunicare si negociere
Cunsotiinte de limba engleza la nivel mediu/ avansat.
Cunostiinte operare calculator (MS Office, Microsoft Outlook).
Posesor permis de conducere (categoria B).
Disponibilitatea de a se deplasa in zona de care raspunde, alocata punctelor de lucru de la Timisoara si Oradea

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Promoveaza, prezinta si vinde masinile si utilajele agricole comercializate de Companie, in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale Companiei.
  • Stabiliteste intalniri cu clientii si pastreaza un contact permanent cu clientii din zona de care raspunde.
  • Colaboreaza indeaproape cu departamentele companiei pentru a definitiva operatiunea de vanzare.
  • Propune si participa la actiuni de promovare a ofertelor Companiei (demonstratii in camp, expozitii, traguri)

  • Oferta:
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si participare la training-uri
  • Pachet salarial competitiv
  • Comision din vanzari
  • Tichete de masa
  • 25 zile de Concediu
  • Abonament medical privat
  • Carti de la Bookster
  • Instrumente de lucru: masina de companie, laptop si telefon