Lăcătuș Mecanic in Târgu Mureş

Descriere

Materom angajeaza Lacatus mecanic de intretinere si reparatii – departament Administrativ:

Candidatul ideal:

  • Minim studii medii/scoala profesionala cu profil tehnic/mecanic;
  • Calificarea in lacatuserie generala, reparatii si intretinere
  • Abilități de comunicare, flexibilitate
  • Abilitate de a lucra în echipa
  • Capacitate de organizare
  • Abilități de citire a planurilor de executie (constituie un avantaj)
  • Experienta pe un post similar (constituie un avantaj)

Principale responsabilități:

  • Executa reparatii rapide in concordanta cu cerintele celorlalte departamente
  • Participa la revizii si lucrari de mentenanta preventive
  • Colaboreaza cu managerii de departamente in scopul identificarii si rezolvarii problemelor tehnice
  • Completeaza documentele de evidenta din cadrul departamentului
  • Nu modifica sistemele de siguranta ale instalatiilor si utilajelor
  • Respecta normele de protectia muncii
  • Remediaza defectiunile identificate

Beneficii:

  • Tipul contractului: perioada nedeterminata, cu norma intreaga, perioada de proba de 90 de zile
  • Mediu de lucru placut
  • Program de lucru de 8 ore/zi + pauzele aferente (cf. CIM): L-V, 08:00 – 17:00
  • Tichete de masa
  • Pachet salarial motivant, negociat in baza interviului