Lacatus montator teava in Bucuresti

Candidatul ideal

Studii cu profil tehnic
Simt practic dezvoltat, persona dinamica.
Disponibilitate de adaptare si aprofundare.
Disponibilitate la munca polivalenta de montaj echipamente diverse
Disponibilitate la mobilitate
Constituie avantaj
- experienta in proiecte similare
- cunostinta de sudura TIG (141) sau electric (procedeu 111)
- cunoastere limbi straine: engleza, franceza

Experienta profesionala: minim 5 ani, in activitati cu profil similar.

Descrierea jobului

Pozitia este pe santiere in tara si strainatate, raporteaza inginerului de santier
Responsabilitati:
Monteaza izometrii de teava prefabricate (polietilena, polibutena, pvc, cupru, otel/inox, pexal)
Modifica izometrii la pozitie in functie de necesarul din teren.
Prefabrica si monteaza suporti pentru retelele de teava realizate prin sudare sau cu prinderi filetate ;
Lucreaza cu planuri de detaliu, izometrii, respectand standarde.
Nu se admit abateri de la planuri si standarde

Salariu atractiv, mediu de lucru profesionist, prime de Paste si Craciun, asigurare de risc si accidente. Pe santiere se asigura transport, cazare cu toate facilitatile asigurate si diurna.