Lacatus Montator Usi de Garaj si Automatizari in Cluj

Candidatul ideal

-calificare in domeniu (lacatus mecanic sau montator)
-abilitate practica in domeniul tehnic si executie montaj
-studii tehnice medii
-abilitate in comunicare cu clienti
-seriozitate, responsabilitate
-capabil sa lucreze in situatii de interventie sub presiunea timpului
-dinamic, dedicat si responsabil
-abilitati de a lucra in echipa
-permis de conducere, categ. B
-dispus la deplasari

Descrierea jobului

-participa la executarea, instalarea si montarea usilor de garaj sectionale, usi industriale sectionale, automatizari pentru usi si porti
-executarea operatiilor ca sarcina de serviciu prin respectarea normelor de sanatate in munca, specifice lucrarii respective
-pregateste locul de munca, utilaje, scule, mesele de lucru, etc...astfel incat rezultatele muncii sa corespunda cerintelor de calitate si performanta in munca