Lacatusi confectii metalice in Constanţa

Dorim sa marim echipa cu o persoana motivata si dornica de afirmare. Dezvoltam proiecte ce implica inovatie, creativitate si flexibilitate si ne caracterizeaza profesionalismul, corectitudinea si responsabilitatea fata de clienti.

DESCRIEREA POSTULUI:

  • lucru in atelier pentru executie si asamblare piese componente conform proiectelor
  • activitati de intretinere si service proiecte
  • planificarea activitatilor de productie in atelier
  • prioritizarea operatiilor pentru indeplinirea obiectivelor in termenele limita

CERINTE

  • experienta in diverse activitati de montaj
  • experienta in operatii de lacatuserie - confectii metalice
  • cunostinte tehnice de baza
  • inventivitate in gasirea solutiilor
  • respectarea termenelor limita si a sarcinilor desemnate
  • dorinta de a invata

OFERTA

  • Contract de munca
  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa

Despre companie

Talpac este una dintre cele mai importante companii româneşti specializate în executarea de lucrări de construcţie, reparaţie şi întreţinere de tancuri şi conducte petroliere.