Lucrator comercial in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Cunostiinte contabilitate primara
  • Comunicare eficienta
  • Persoana activa, capabila sa-si gestioneze timpul in mod productiv
  • Cunostiinte in domeniul fitness/suplimente nutritive (ideal, nu obligatoriu)
  • Experienta in munca pe un post similar
  • Exclusiv persoane de sex feminin

Responsabilitati

  • predare gestiune;
  • evidenta stoc;
  • vanzarea produselor in magazin;
  • verificarea si pregatirea comenzilor online;
  • comunicare eficienta cu clientii.

Program: L-V 10-19, S 10-18, D 10-15 (doua weekend-uri/sapt)

Salariu 2000-2500 RON

Despre companie

Noul magazin online destinat sportivilor si nu numai, cu o vechime de peste 10 ani de activitate in acest domeniu, ce comercializeaza o gama variata de suplimente nutritive pentru orice varsta si orice buzunar. Puteti veni oricand la magazinul nostru situat in incinta complexului comercial Bucur Obor! Orice preferinta poate fi satisfacuta de magazinul SuperSuplimente.ro