Lucrator Comercial in Bacãu, Judetul Bacau

LUCRATOR COMERCIAL

Ne dorim coleg(ă) care să ni se alăture pe un drum pe care noi îl iubim și îl parcurgem deja.

DESCRIEREA POSTULUI:

Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor din portofoliu

Consilierea clienților oferind soluții optime în funcție de nevoile lor într-un mod politicos

Incasarea corectă a plăților

CERINȚELE POSTULUI:

Experiență minim 6 luni în vânzări

Cunoștințe de Ms Office (Word, Excel, Outlook)

Abilități de comunicare, percepție vizuală, rapiditate

Afinitate tehnică

BENEFICII:

Salariu competitiv pe piața muncii

Bonusuri de performanță

Tichete de masă

Tichete de vacanta/Abonament la clinica privata/Pensie privata

Mediu de lucru placut

Suntem o companie de talie națională, cu experiență de 29 de ani, prezentă pe toate piețele de la cea tradițională la online, importatoare și distribuitoare de produse electrice și electronice, baterii, accesorii IT;

De-a lungul timpului am dezvoltat două branduri proprii: WELL și CHROME, cunoscute la nivel național.

Am dezvoltat parteneriate durabile cu branduri recunoscute la nivel mondial precum: GP Batteries, Nedis, Fixpoint, Goobay, G3Ferrari, Girmi, Trevi, Stanley, Apacer, Konig, Valueline, Powerwalker, Maxell, NGS, ProsKit.