Lucrator Comercial/ Casier in Aleşd

Candidatul ideal

Hai sa ne cunoastem daca:

Esti prietenos, agreabil, placut si iti place sa lucrezi cu oamenii;
Intelegi nevoia clientului si esti dispus sa il ajuti;
Esti atent si dornic sa inveti tot timpul;
Ai mai lucrat in magazine ce comercializeaza produse alimentare;

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi?

Servirea clienților din magazin;
Afișarea prețurilor și termenelor de valabilitate, pentru toate mărfurile expuse la vânzare;
Verificarea și corectarea afișajul prețului din magazin;
Retragerea de la vânzare, în timp util, a tuturor produselor nevandabile ( expirate, deteriorate );
Aranjarea produselor la raft conform procedurilor specifice;
Scanarea produselor asezate de catre clienti pe banda;
Incasarea contravalorii produselor achizitionate de catre clienti;
Participarea la acţiunile comerciale din magazin;
Receptia marfurilor in magazin si intocmirea documentelor aferente.

Ce iti oferim noi?

Un mediu de lucru placut;
Oportunitati de dezvoltare si promovare;
O echipa tanara si vesela;