Lucrator Depozit- Dragomiresti Deal- pana la 2600 ron NET in Bucuresti

Candidatul ideal

Te potrivesti pentru acest rol daca:
Ai capacitate de invatare rapida.
Esti o persoana dinamica, activa.
Esti o persoana responsabila si agreabila, cu spirit de echipa.
Esti disponibil/a sa lucrezi in ture.

Descrierea jobului

Ce implică munca ta, ce responsabilități ai?
Primirea, ridicarea, ambalarea si expedierea comenzilor la timp.
Te așteaptă multă activitate si mișcare continuă – mai bine decât să plătesti un abonament la o sală de sport .
Vei lucra cu tehnologie modernă – acest lucru va ușura și eficientiza mult munca ta.
Te vei folosi de un PC și un cititor de coduri de bare - scanner.
Nu trebuie să te simți stresat la Notino, nici chiar înainte de prima ta tură, echipa noastră de pregătire te va invăța tot ce trebuie sa știi!

În ce department poți lucra?
Primire - primul punct prin care toate mărfurile primite de la furnizorii noștri trec prin mâinile noastre. Vei verifica dacă produsele au fost livrate conform avizului, apoi vei despacheta produsele din cutii si le vei depozita utilizând scanner -ul.
Colectare – nici măcar Usain Bolt nu este mai rapid decât echipa noastră. Folosind scanner-ul și un cărucior, vei selecta produsele comandate de clienți de pe rafturi. Scopul nu este să te antrenezi pentru o cursă olimpică ci să pregatești totul la timp pentru echipa de ambalare.
Ambalare – fiecare comandă trebuie ambalată cu atenție pentru a evita deteriorarea produselor in timpul procesului de transport către clienți. Aceasta este misiunea noastră. De asemenea, ocazional ne surprindem clienții prin adăugarea de cadouri sau cupoane de reducere in pachetele lor.
Expediție – pachetele primite de la departamentul de ambalare sunt sortate in funcție de curieri si tări. Apoi pregătim coletele pe paleți si le predăm curierului. Si asta este tot!

Program de lucru
Depozitul nostru functionează in doua schimburi, plus tura de noapte cand este cazul.
Tura de dimineata : 05.45-14.00
Tura de dupa-amiaza:14.00-22.15
1 weekend liber /luna, restul liberelor in timpul saptamanii.

Ce te va face fericit la Notino?
Salariu net 2100 bonus lunar de prezenta si performanta.
Bonus anual in valoare de 1 salariu oferit după primul an de muncă in Notino.
Tichete de masă in valoare de 15 lei /zi lucrată.
20 zile de concediu + 2 zile libere plătite pe motiv de boală.
Prețuri speciale oferite angajaților pentru produsele achiziționate de la noi.
Transport gratuit oferit de angajator.
Tichete cadou în valoare de 150 Ron fiecare / 3 ori pe an.
Oportunități fascinate de lucru într-o companie în continuă dezvoltare.