Lucrator Gestionar - Depozit Chiajna in Ilfov

Cautam colegi noi pentru echipele noastre din depozitele Chiajna si Bâcu (Giurgiu).  Scrie-ne la: recrutare.logistica@emag.ro

Responsabilitati:

  • Receptia marfii : va verifica atat cantitativ, cat si calitativ produsele primite; va receptiona marfa si va intocmi documentele de receptie a marfii in depozit;
  • Livrare:  pregatirea produselor pentru livrare, pregatirea coletelor si a documentelor de transport.
  • Depozitarea marfii:  aranjarea marfii in depozit in functie de tipul acesteia; pregatirea comenzilor de marfa primite de catre depozit in vederea coletarii si trimiterii;

Cerinte:

  • Studii medii;
  • Cunostinte privind componente hardware (recunoastere);
  • Cunostinte medii de operare PC (Word, Excel);
  • Capacitate de a lucra in conditii de stres determinat de fluxul de activitate;
  • Orientare catre indeplinirea obiectivelor;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Spirit de echipa;

Beneficii:

  • Tichete de masa;
  • Bonus prezenta;
  • Bonus productivitate pana la 30% din salariul net.

Suntem mereu în căutarea celor cu adevărat pasionați de ceea ce fac. Dacă ești printre ei, sigur există un loc pentru tine în eMAG. Am crescut foarte rapid și suntem determinați să o facem în continuare. Ce ne-a adus aici a fost dorința de evoluție continuă și rezultate concrete. Peste 4.000 de persoane lucrează acum în eMAG. Credem foarte mult în dezvoltarea oamenilor și din acest motiv investim în fiecare an mai multă energie și resurse pentru a rămâne o organizație care învață în permanență. Vrem să ne asigurăm că tu vei avea cei mai talentați colegi și mediul în care să crești și să obții performanțe, să devii ce îți dorești la nivel uman și profesional.