Lucrator gestionar piese auto in Mureş

Lucrator gestionar piese auto - Depozit Logistica Tg. Mures

Materom angajeaza Lucrator Gestionar piese auto:

Candidatul ideal:
- manevrare eficienta a dotarilor tehnice utilizate in indeplinirea sarcinilor postului;
- disponibilitatea pentru munca fizica, dinamica;
- disponibiltate la program in schimburi
- invatare activa, spirit organizatoric, punctualitate, receptivitate;
- capacitatea de a munci in echipa;
- capacitate de integrare, profil etic profesional si uman;
- atentie: concentrare, mobilitate, distributivitate, selectivitate;

Principale responsabilitati:
- manipuleaza marfa (piese auto);
- efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in depozitul firmei;
- efectueaza transferul de marfa din stocul central in substocuri si retur;
- aranjeaza produsele pe rafturi cu ajutorul terminalelor mobile;
- efectueaza inventarul stocului de marfa ori de cate ori este nevoie;
- raporteaza sefului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic;
- pregateste marfa pentru livrare catre clientul final;

Beneficii:
- pachet salarial motivant, negociat in baza interviului
- tichete de masa
- tipul contractului: nedeterminat, cu norma intreaga, perioada de proba de 90 de zile

Nu este necesara experinta in domeniu, oferim instruire la locul de munca.
Trimite CV-ul tau pe adresa de email resurseumane@materom.ro.
Te asteptam in echipa noastra!