Lucrător în Recepţie Marfă in Oradea

Descrierea postului:
Ca angajat în Recepție Marfă verificaţi livrările de marfă şi trimiteţi marfa către raioane. Controlaţi calitatea şi cantitatea produselor primite şi verificaţi documentaţia de transport. Marfa deteriorată sau cu probleme trebuie returnată furnizorilor – o atribuţie plină de responsabilitate! Dorim să oferim clienţilor noştri exclusiv marfă proaspătă şi de primă calitate. Dacă totul este în ordine, marfa va fi trimisă mai departe către raioanele corespunzătoare.

Cerinţe:
Lucraţi cu plăcere în colectiv, sunteţi rapid, conştiincios şi oricând gata să daţi o mână de ajutor.

Ofertă (bonusuri, beneficii):

- salariu atractiv și tichete de masă;

- beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, zi de naștere, asigurare privată de sănătate;

- training de specialitate;

- sistem informatic performant și logistică modernă;

- oportunitatea unei cariere într-o companie multinaţională.

 * acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate.