Lucrător manipulare marfă - Chiajna in Ilfov

Atribuțiile dumneavoastră

  •  Descarca, plaseaza pe linii, aduce dе pe linii si incarca marfurile;
  • Sorteaza si scaneaza marfa;
  • Eticheteaza marfurile;
  • Verifica incarcarea pe autocamionul corect a marfurilor expediate (conform planificarii);
  • Desfasoara in conditii optime operatiunile dе incarcare - descarcare si manipulare a materialelor in si din spatiile dе depozitare si mijloacele dе transport, cu utilajele din dotarea locatiei.

Oferta noastră

  • Un loc de muncă sigur în cadrul unei întreprinderi viabile din punct de vedere financiar
  • Apartenența la o echipă unită
  • Echipament de lucru de calitate superioară
  • Echipament tehnic modern
  • Sistem de pensie și oferte de servicii medicale
  • Oportunități multiple de perfecționare în timpul programului de lucru

Profilul dumneavoastră

  •  Seriozitate, atentie crescuta si responsabilitate;
  • Abilitatea dе a lucra in echipa;
  •  Studii medii;
  • Cunostinte tehnice in folosirea transpaletei si a scanerului;
  • Experienta anterioara dе lucru in depozit consituie avantaj;
  • Autorizatie ISCIR reprezinta un avantaj.
  • * Apreciem diversitatea și promovăm colaborarea între persoane de sex diferit, vârste diferite, etnii/religii diferite, precum și persoane cu nevoi speciale. Cu o istorie de peste 550 de ani, Gebrüder Weiss este cea mai veche companie de logistică din lume – și una dintre cele mai de succes. Baza acestui succes? Angajații noștri. Aceștia au libertatea să exploreze noi abordări și să se implice în mod activ – în toate cele peste 150 de filiale din întreaga lume. Oferim perspective de carieră extraordinare pentru toate persoanele care iubesc mobilitatea.