Lucratori depozit (pickeri) in Ilfov

Depozit de arhiva situat in comuna Glina, judetul Ilfov, anjajeaza lucratori depozit (pickeri), pe o perioada determinata de 6 luni cu posibilitate de prelungire ulterioara

CERINTE :

- studii medii,

- disponibilitate pentru efort fizic sustinut,

- abilitatea de a lucra in echipa,

- persoane responsabile, ordonate, dinamice, atente la detalii;

- permis de conducere categoria B, constiuie avantaj

- calificarea de stivuitorist constituie avantaj

 DESCRIEREA JOBULUI:

- pregateste comenzile pentru livrare;

- participa la încărcarea / descărcarea mărfurilor în / din autovehiculele de livrare;

- efectueaza receptii, verifica cantitativ si calitativ cutiile conform procesului-verbal de predare-primire;

- manipuleaza si aseza cutiile in locatiile special destinate;

- menține curățenia în depozit.

 BENEFICII: - Salariu 2000 lei net si bonuri de masa in valoare de 400 ron; transportul se deconteaza.

Program de lucru : L-V: 08:30- 17:00.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV

Despre companie

Cu o activitate de peste 10 ani, compania Distristoc ofera pentru clientii sai servicii de arhivare, depozitare si management al documentelor.