Gestionar magazin online in Bucuresti

Magazin online
Angajam persoana tanara, dinamica si flexibila pentru magazin online.

Cerinte:

1. Preluare comenzi telefonice;
2. Ambalarea produselor si pregatirea coletelor;
3. intocmirea awb-urilor - doc. de expeditie;
4. intocmirea facturilor fiscale
5. verificarea stocurilor din depozit sau receptia marfii;
6. introducerea produselor noi pe site;
7. cresterea continutului in social media: facebook/instagram/youtube.

- Gestionarea solicitarilor de retur;
-Pregateste marfa pentru clienti si colete.
-Verificarea stocului existent versus comenzi clienti;
-Situatia comenzilor / livrarilor, comenzilor intarziate;

Descrierea jobului:
-Utilizare PC
-Foarte bune abilitati de comunicare : cu clientii.
-Persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea de decizii in timp scurt.
Asteptam CV uri
Rugam seriozitate
Salariul negociabil.

Despre companie

NewFashionStore este un magazin online pentru care clientul se afla in centru atentiei. Produsele sunt noi si au un pret mult mai mic decat pretul din magazinele clasice. Ritmul in care se schimba gama de produse la furnizor este foarte rapid.