Manager productie in Bucuresti

Candidatul ideal

Știi ceve programe de editare si cum functioneaza o imprimanta sau poate ai aflat secretele de functionare a magazinelor online?
Îți dorești să faci parte dintr-o echipă tânără și să înveți mai multe despre digital și magazinele online, de la productie pana la expediere? Bifează și cerințele de mai jos și trimite-ne un CV!

Cerințe:
Organizare bună și atenție la detalii
Să ai cunoștințe bune de limba română și limba engleză
Creativitate și abilități excelente de comunicare verbală și scrisă
Minim de abilități tehnice sau dorința de a învăța rapid lucruri noi (editare în Photoshop, Illustrator, etc.)

Descrierea jobului

Responsabilități:
Gestionarea mailurilor de comenzi
Editare si verificare grafica inainte de a fi trimisa in productie
Discutii telefonice cu clienti si potentiali clienti
Gestionarea situatiilor legate de stocuri materiale, termene de livrare si executie

Vei primi îndrumare la fiecare pas și te vei ocupa împreună cu colegii din productie pentru o buna intelegere si colaborare. Vei avea ocazia să te dezvolți profesional.
Sună interesant? Atunci vrem să te cunoaștem!