Manager regional - COLIN'S in Bucuresti

Candidatul ideal

  • Studii superioare ;
  • Experienta manageriala minim 2 ani in domeniul retail ;
  • Gandire orientata spre rezultate si clienti ;
  • Excelente abilitati de comunicare si mediere ;
  • Cunostinte pachet Office (word, excel, power point) ;
  • Disponibilitate de deplasare si munca de teren;
  • Permis de conducere categoria B ;
  • Nivel conversational limba engleza;
  • Nivel conversational turca - reprezinta avantaj .

Descrierea jobului

  • Coordonarea intregii activitati de vanzare si stoc control in zona de acoperire ;
  • Intocmirea si monitorizarea bugetului la nivelul fiecarui magazin aflat in zona arondata ;
  • Urmarirea zilnica a activitatii magazinelor, asigurandu-se de aplicarea corecta a procedurilor operationale ;
  • Deplasarea in scopul verificarii unitatilor comerciale din zona arondata, pentru cunoasterea in permanenta a situatiei din teren ;
  • Monitorizarea indicatorilor de performanta in zona de acoperire si oferire de feedback in vederea imbunatatirii acestora ;
  • Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate;
  • Atingerea obiectivelor de vanzare ale magazinelor aflate in zona de acoperire .