Manager Relatii Clienti Corporate - Sucursala Focsani in Focşani

Candidatul ideal

Esti absolvent de studii superioare cu profil economic;
Ai abilitati puternice de comunicare, vanzare, negociere si persuasiune;
Esti o persoana zambitoare, pozitiva, proactiva, perseverenta;
Detii permis auto – categoria B;
Experienta pe zona de vanzari persoane juridice de minimum 1 an - constituie avantaj.

Descrierea jobului

Vei stabili si participa la intalniri cu potentiali clienti Corporate;
Vei prezenta clientilor Corporate produsele si serviciile, oferindu-le solutii financiare potrivite;
Vei realiza analiza financiara preliminara a afacerii respectivilor clienti sau potentiali clienti, cu scopul acordarii de finantare;
Vei participa activ la realizarea documentatiilor necesare acordarii de finantare, urmand fluxurile standardizate si procedurate;
Indeplinirea rezultatelor de business ale sucursalei vor fi permanent in atentia ta.

Motive sa ne alegi:

Suntem tineri, varsta media este de 28 de ani;
Ne place inovatia si tehnologia: 10% dintre angajatii nostri lucreaza in IT;
Odata ajuns in echipa, te faci remarcat rapid si promovezi pe baza rezultatelor tale: 60% dintre colegii care ocupa pozitii manageriale, provin din promovare interna.
Beneficiile pe care le vei avea, iti indeplinesc cele mai importante nevoi, dar si unele dintre visuri:
program flexibil;
liber de ziua ta de nastere;
abonamente medicale premium la clinici de prestigiu;
Bookster, 7Card, WorldClass;
activitati in echipa;
costuri bancare preferentiale (comisioane, schimburi valutare, dobanzi credite);
Construim programe dedicate angajatilor, strans legate de pasiunile lor, dar si de nevoile de dezvoltare: Libra Energize, Libra Cultural, Academia de Banking, traininguri, sesiuni de inovatie.