MANAGER RESURSE UMANE - Cluj Napoca in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Studii absolvite in domeniul Economic sau al Stiintelor Juridice
Experienta relevanta in domeniul resurselor umane
Minim 2 ani experienta manageriala
Experienta in negociere
Excelente abilitati de comunicare
Disponibilitate pentru deplasare in tara
Posesor carnet de conducere auto categoria B (constituie avantaj)

Descrierea jobului

Responsabilitati:

• Construirea unei echipe cu conducere locală in vederea implementarii inițiativelor de schimbare și dezvoltare a strategiilor de resurse umane pe termen scurt și lung pentru atingerea obiectivelor operaționale;
• Asigurarea dezvoltarii si implementării politicilor si procedurilor de resurselor umane, cum ar fi recrutarea, integrarea, evaluarea performanței și dezvoltarea oamenilor
• Participarea activa la dezvoltarea si mentinerea unui climat organizational pozitiv si orientat catre performanta;
• Oferirea de consiliere și sprijin pentru managerii și angajații executivi în ceea ce privește recrutarea , dezvoltarea si formarea profesionala;
• Alăturați-vă echipei și cooperati strâns cu managerii nostri operationali din cadrul proiectelor pe care le avem in Romania, Germania si Marea Britanie