Manager tehnic (instalatii gaze si centrale termice) in Bucureşti Sectorul 2

Candidatul Ideal
Cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor de gaze naturale si centralelor termice, lucrari persoane fizice, asociatii de proprietari, societati comerciale, institutii de stat
Calificari profesionale in domeniul instalatiilor de gaze (EGIU, PGIU) si centralelor termice (RVT, RSL, RSVTI) constituie un avantaj major
Experienta in coordonarea echipelor de executie
Performante anterioare pe o pozitie similara
Reale abilitati de planificare si organizare
Abilitatea de a lucra cu termene clare precum si abilitatea de a gestiona multiple sarcini prioritare
Energie buna, motivatie si evolutie, entuziasm in rezolvarea problemelor
Spirit de echipa/ leadership, abilitati de relationare si comunicare
Persoana responsabila, cu un profil de lider si focus pe rezultate

Descrierea jobului
Responsabilități:
-Pprinteaza ordinele de deplasare, organizeaza echipele de executie si asigura acestora materialele necesare din depozit
-Supravegheaza si coordoneaza zilnic echipele de executie (ordine deplasare, vizite inopinate, supraveghere lucrari importante, organizare/ necesitati/ asistenta telefonica etc)
-Se asigura de respectarea procedurilor in vigoare si implementeaza proceduri noi de executie si gestiune a lucrarilor
-Se asigura de buna functionare si mentenanta a masinilor, sculelor/ echipamentelor personalului de executie
-Efectueaza activitati de mentenanta birou/ depozit/ masini/ echipamente/ echipe
-Efectueaza necesarul de materiale, gestioneaza fisele intrari/ iesiri depozit
-Efectueaza inventar materiale, scule si echipamente echipe de executie trimestrial
-Efectueaza inventar materiale depozit si scule de rezerva trimestrial
-Verifica scriptic/ faptic efectuarea lucrarilor de catre subcontractori
-Propune avertismente, penalitati, mariri de salariu
-Propune si organizeaza impreuna cu Directorul general sedinte tematice
-Acorda suport taskuri Director General
-Gestioneaza/ prelungeste la scadenta autorizatiile persoane fizice/ juridice, etalonare scule/ echipamente etc
-Primeste de la echipele de executie ordinele de deplasare completate, fise, bani, facturi

Beneficii:
Proces de recrutare usor, fara teste de personalitate, IQ si interviuri nelimitate
Salariu competitiv: 5000 lei net + bonusuri semestriale
Conditii legale si avantajoase de munca
Job stabil intr-o echipa dinamica si profesionista
Mediu de lucru placut, suport in desfasurarea activitatii
Experienta de lucru si dezvoltarea abilitatilor profesionale
Acces la biblioteca si buget nelimitat pentru carti
Birou, masina, telefon, laptop serviciu
Program de lucru: 8 ore, luni- vineri
Punct de lucru: Orzari 62, zona Piata Muncii

Descrierea companiei
Domeniile in care firma noastra este autorizata:
- ANRE - proiectare si executie, verificari si revizii tehnice periodice instalatii gaze naturale
- ANRE - verificari instalatii electrice (PRAM)
- ISCIR - instalare, montare, reparare, intretinere, verificari tehnice periodice (VTP ISCIR) centrale si cazane < 9000 kw, arzatoare, automatizari, instalatii de ardere
- ISCIR - supraveghere instalatii sub presiune (RSVTI)
- ISCIR - verificare, reparare si reglare supape de siguranta
- verificare cosuri/ canale de fum/ evacuare
- certificare ACCREDIA ISO 9001(calitate) si ISO 14001(mediu)
- certificare CCOC "Firma de incredere" anii 2016-2022