Manager Utilitati -Michelin, Zalau in Zalãu

Candidatul ideal

Alege să te dezvolți alături de Michelin Zalău din poziția de Manager Utilitati

Studii superioare tehnice– profil Inginer Inslalatii;
Foarte bune competente de organizare, planificare, coordonare, control, capacitatea de a lua decizii;
Fire proactiva, demonstreaza initiativa in dezvoltarea/imbunatatirea proiectelor;
Capacitatea de analiza si sinteza, orientare catre respectarea termenelor si atingerea rezultatelor finale.
Cunostiinte tehnice, tehnologice si legislative in domeniul instalatiilor
Abilitati dе lucru in echipa si dе comunicare

Descrierea jobului

Conduce o echipa formata din operatori si specialisti in intretinere;
Asigură disponibilitatea și funcționarea în siguranță a echipamentelor energetice din sectorul său;
Gestioneaza zilnic productia si distributia fluidelor, in cantitatea, la calitatea necesara si verifica problemele aparute;
Organizeaza activitatile de mentenanta in vederea eficientizarii sistemului de productie si distributie a fluidelor (actiuni predictive, preventive si corective);
Asigura aplicarea corecta a normelor privind siguranta corespunzatoare echipamentelor sub presiune si instalatiilor de ardere.

Dacă vei deveni colegul nostru, vei beneficia de:
- Pachet de relocare;
- Muncă într-un mediu multinațional;
- Proces continuu de training și dezvoltare personală și profesională;
- Posibilitatea dezvoltării unei cariere internaționale;
- Plan de carieră