Manipulant marfa depozit FRESH in Gãeşti

Candidatul ideal

Noi suntem:

Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?

Un venit motivant alcatuit din: salariu fix + bonus de temperatura controlata + tichete de masa

Posibilitatea de a te dezvolta profesional și personal;
Posibilități de promovare.

Ce vei face tu pentru noi?

  • Vei incarca, cu ajutorul lizei electrice, masinile/tirurile cu paletii ce trebuie sa ajunga la magazinele noastre
  • In incarcarea paletilor, vei tine cont de ordinea scrisa pe ciorna de incarcare
  • Vei scana fiecare palet pe care il vei incarca

  • Daca:
  • Ai rezistenta la efort fizic prelungit
  • Ai rezistenta la temperaturi controlate (apx. 4-10 grade)
  • Ai experienta in a lucra pe liza/transpaleta constituie un avantaj
  • Esti dispus sa lucrezi in schimburi

  • ...aplica cu incredere sau trimite cv-ul tau pe adresa madalina.ivanica@profi.ro!
    E momentul pentru un job bun!