Marketing Specialist in Cluj Napoca

Candidatul ideal

ACUM ECHIPA ATLANTIC LONDON SE EXTINDE!
VIITORII NOŞTRI COLEGI VOR FI... SPECIALIŞTI DE MARKETING!

Ţi se reproşează că petreci prea mult timp pe canalele social media?
Noi suntem dispuşi să te plătim pentru asta!

SCOPUL POSTULUI:
Căutam persoane pasionate de marketing, care să ne ajute la dezvoltarea canalelor de socializare pe care noi le folosim pentru promovarea brandului Atlantic (Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin etc.), astfel încât numărul clienţilor noştri să crească. Ştii deja despre ce e vorba? Te vrem în echipa noastră!

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂŢILE POSTULUI:
Echipa noastră de marketing este formată din tineri ambitiosi şi căutăm noi colegi care să ne ajute cu:
-Crearea de postari şi materiale promoţionale;
-Postarea zilnică a materialelor pe canalele de socializare;
-Analiza competiţiei;
-Obtinerea unui număr zilnic de minim 10 leaduri prin activităţile desfăşurate;
-Gasirea unor soluţii noi pentru dezvoltarea canalelor de socializare;
-Realizarea altor activităţi secundare planului de marketing;

COMPETENTE NECESARE:
Nu e obligatoriu să fi studiat la Harvard, dar ne-am dori să poţi demonstra:
-Cunostinte de graphic design si video edit;
-Competente de comunicare şi vânzare;
-Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
-Cunoasterea tool-urilor de analiza;
-Abilitati de organizare şi time management;
-O atitudine deschisă şi pozitivă;
-Experienta în marketing reprezintă un punct forte;

CE OFERIM:
Nu vrem să ne lăudăm, dar îţi promitem:
-Mediul de lucru perfect, din confortul casei tale;
-Un început de program lipsit de stres, fiindcă dimineţile noastre încep de la ora 10, 5 zile pe saptamana;
-Un salariu motivant, intre 4000-5000 RON in functie de experienta, pe care îl emitem lunar pe bază de invoice;
-O echipa tânără şi ambiţioasă, care te va ajuta să te integrezi în cel mai scurt timp;

Noi ne desfăşurăm activitatea în Londra, dar vom discuta pe Skype sau WhatsApp.