MECANIC AUTO CAMIOANE in Sãcele

Candidatul ideal

Este necesara experinta in mecanica auto pentru camioane, cunostinte pentru constatare si reparatii in sistemele de franare hidraulica și pneumatica, constatare si reparatii la sistemele de direcție suspensie și rulare, motoare diesel revizii, reparatii motoare.
Cunostinte in sistemele de depoluare montate pe autovehicule.
Responsabil, constiincios, autodidact, ordonat, punctual.

Descrierea jobului

Mecanic auto pentru service auto de camioane, repararea autovehiculelor, revizii, schimburi de ulei,
Constatarea si efectuarea necesarului de piese de schimb la autovehiculele clientilor.
Reparatiile necesare la cererea clientuli si constatate in prealabil!
Mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca.
Se lucreaza cu scule si dispozitive de ultima generatie!
Lucru în mediu plăcut, atelier cu hala incalzita, program fix, salariu motivant, bonusuri pentru realizări, bonuri de masa, echipament de lucru și de protecție.
Program de lucru 8-17 de Luni-Vineri, sarbatori legale libere
Salariu fix + bonuri de masa + comision din realizari