Mecanic si ajutor mecanic in Bucuresti

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii sa efectuezi lucrari de intretinere, diagnoza si reparare auto pentru camioane si utilaje, .

Ideal candidate:

  • Studii tehnice (profil mecanica auto);
  • Experienta de minim 2 ani in domeniul auto;
  • Cunostinte de intretinere si reparatii autovehicule (nivel avansat);
  • Cunostinte despre tester auto ;
  • Cunostinte tehnice de limba engleza;
  • Seriozitate;
  • Dorinta de munca;
  • Rapiditate;
  • Punctualitate;
  • Capacitate de efort fizic ;
  • Curat;

Echipei noastra ii oferim:

Un mediu de lucru placut, profesionist si dinamic;

Un pachet salarial atractiv

Responsabilitati :

  • Constatarea cu precizie a defectelor ;
  • Intocmirea fisei de constatare;
  • Efectuarea de diagnoze auto si interpretarea corecta a lor ;
  • Efectuarea lucrarilor de reparatii ce se impun in urma constatarilor efectuate;
  • Raspunde de corectitudinea lucrarilor efectuate ;

Te rugam aplica la anutul nostru cu Cv-ul tau!

Despre companie

Echipa Unimog Service S.R.L. este specializata pentru autospeciale de tip Mercedes-Benz UNIMOG. Unimog Service S.R.L. este Centru Autorizat R.A.R. pentru lucrari de reparaţii, întreţinere și service I.T.P. pentru autocamioane, autoturisme, echipamente şi utilaje destinate activității de întreţinere a drumurilor, precum și toate clasele de autovehicule și remorci.