Mecanici auto in Timiş

Cerințe:

  • Calificare în domeniu;
  • Cunoștințe tehnice de specialitate;
  • Preocupat de perfecționarea profesionala;
  • Seriozitate, profesionalism, punctualitate, spirit de echipa;
  • Permis de conducere categoria B, categoria C si E - avantaj;
  • Experiență dovedita in ateliere dedicate lucrărilor de service utilitare - avantaj;
  • Cunoștințe de utilizare calculator (MS Office, internet, programe auto) - avantaj

Sarcini si responsabilități:

  • Execută lucrările repartizate, conform normativelor si tehnologiilor constructor;
  • Efectuează fise de verificare a stării tehnice a vehiculelor repartizate, sesizează defecțiuni, completează documentele de lucru, rezultatele măsurătorilor;
  • Respecta standardele si procedurile de lucru;
  • Urmărește zilnic realizarea obiectivului de manopera si piese de schimb;
  • Participa la cursurile de formare si instruire profesionala.

Beneficii:

  • Loc de muncă în condiții excelente;
  • Salariu corect, conform realizărilor;
  • Tichete de masa;
  • Pachet servicii medicale;
  • Concediu de odihnă garantat;
  • Acces la tehnologie modern.

Despre companie

Cu o tradiţie de peste 35 de ani în domeniul auto și un portofoliu de peste 40.000 de clienţi fizici și juridici, Autoglobus Timișoara și-a extins și îmbunătăţit în permanenţă activitatea pentru a răspunde cerințelor clienţilor și a oferi servicii de specialitate de cea mai înaltă calitate. În prezent, vă oferim la preţuri competitive o gamă completă de servicii și produse auto, utilizând tehnologii de ultimă generaţie și un personal înalt calificat. Atât specialiștii cât și personalul dedicat relației cu clienții sunt incluși în fluxul permanent de formare profesională, frecventând programe de cursuri organizate de companie, de producătorii pe care-i reprezentăm, sau de furnizorii de piese de schimb și materiale.