Medic veterinar - Reprezentant vanzari ferme bovine si ovine in Cluj Napoca

Candidatul ideal

• Studii superioare absolvite: Medicina Veterinara
• Permis de conducere categoria B;
• Excelente abilitati de comunicare si negociere
• Sociabil, convingator, organizat, dinamic
• Rigurozitate in respectarea sarcinilor si a termenelor limita
• Cunostinte medii de operare PC si limba engleza
• Experienta intr-o ferma de rumegatoare (vaci lapte/ingrasatorie taurine, ovine) constituie un avantaj

Descrierea jobului

• Gestionarea unui portofoliu de clienti dintr-o zona bine delimitata
• Promovarea stiintifica si tehnica a produselor companiei
• Vanzarea produselor tinand cont de planul de vanzari agreat
• Monitorizarea concurentei
• Intocmirea de rapoarte privind activitatea de promovare/vanzare/incasare la client;