Medici in Neurologie/ Psihiatrie/ Cardiologie in Bucuresti

Candidatul ideal

Quanta Resurse Umane recruteaza Medici in Neurologie/ Psihiatrie/ Cardiologie , pentru o companie ce operează în domeniul asistenței și furnizării serviciilor medicale, in Italia.

Cerinte:
Studii: Studii superioare medicale;
Cunostinte limba italiana – de preferat;
Certificatul de obtinere al gradului (specialist, primar);
Autorizatie de libera practica si malpraxis valabile;
Experienta in domeniu minim 2 ani.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Asigura efectuarea examenului clinic general si al investigatiilor medicale;
Efectueaza consultatii, proceduri, tratamente si prescriptii in conformitate cu pregatirea medicala;
Este responsabil de educatia medicala a pacientului oferindu-i un plan de tratament, explicand procedurile sau tratamentele prescrise;
Raspunde de desfasurarea activitatii medicale conform competentelor obtinute;
Respecta politicile si procedurile sistemului de management al calitatii;
Cunoaste si raspunde de respectarea protocolului clinico-terapeutic;
Mentine confidentialitatea datelor medicale ale pacientilor.

Beneficii:
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Transport asigurat;
Cazare asigurata;
Tichete de masa;
Cursuri gratuite pentru invatarea limbii italiene;
Asigurarea transportului in tara si inapoi/o data pe an.

Pentru detalii: mtrasca@quanta.com