Menajera interna Norvegia langa Oslo in Norvegia

Recrutam pentru pozitia de menajera o doamna cu experienta fara obligatii, pentru o casa privata langa Oslo Norvegia. Casa are 10 camere si 3 bai.
Familia este alcatuita din: sot, sotie si o fiica de 2 ani jumatate ( care merge la gradinita )

Responsabilitati:
Aspirat podele
Spalat podele
Sters praf
Spalat ferestre
Spalat rufe
Sa stie sa calce foarte bine cu maxima atentie si meticulozitate
Ordonat haine
Sa faca ordine in dressing , atunci cand i se solicita o haina sa fie prompta , rapida si sa faca curatenie foarte bine , sa fie atenta la detalii , sa nu trateze superficial.
Cand este nevoie sa aiba grija de copil
De udat florile in casa si vara in gradina plante afara )
De aruncat gunoiul
De vopsit gardul la nevoie ( doar vara in iunie )
De gatit sanatos ( salata cu carne sau peste la gratar, mancaruri usoare )
Sa ajute la cumparaturi daca este nevoie
Ne dorim o persoana serioasa, muncitoare, responsabila, de incredere, punctuala, curata ce isi va desfasura activitatea intr-o casa privata .

Cerinte:
Dorim sa veniti cu referinte pe care le vom verifica
Experienta in menaj minim 3 ani
Programul de luni pana sambata .( 6 ore pe zi, raspandite orele de a lungul zilei la nevoie
Duminica liber
Salariul este 3200 ron /luna net ( bani in mana )
Se vorbeste limba romana in casa

Se ofera cazare si masa