MERCHANDISER in Dej

Candidatul ideal

- studii medii;
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate la un program flexibil si la deplasari in teritoriu;
- cunostinte de operare PC (pachetul MSOffice);
- excelente abilitati de relationare interpersonala;
- persoana focusata pe rezultate;
- persoana organizata, creativa si cu viziune in spatiu;
- experienta in vanzari constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Receptioneaza, verifica integritatea materialelor de marketing si le pregateste pentru livrare;
- Livreaza si instaleaza in farmacii materiale de marketing conform unui program prestabilit;
- Culege informatii de la clienti si completeaza chestionare de marketing;
- Completeaza si transmite zilnic un raport de activitate;
- Construieste si mentine relatii profesioniste cu toti clientii;
- Desfasoara campanii ad-hoc de vanzare a diverselor elemente de merchandising agreate cu producatorii;
- Intocmeste rapoarte de evaluare cu privire la complianta planogramelor mentinute de clientii prezenti in proiectul Alphega.
- Indeplineste orice alta sarcina transmisa de seful sau ierarhic, si care intra in sfera sa de atributii.