Merchandiser Key Account - Constanta in Constanţa

Candidatul ideal

  • cunostinte generale privind industria de lacuri si vopseluri (constituie un avantaj)
  • excelente abilitati de comnuicare si relationare
  • personalitate multi-task
  • cunostinte operare PC (Excel, Word, Outlook Express)
  • capacitate de analiza si sinteza
  • capabil sa anticipeze nevoile si cerintele clientilor
  • inventivitate, capacitate de rezolvare a problemelor
  • dinamic, comunicativ, capabil de a lucra atat in echipa cat si individual
  • rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor
  • putere de convingere, rabdare, tact, flexibilitate, orientare in functie de cerintele si tipologia clientilor

Descrierea jobului

  • asigura supervizarea magazinelor DIY din zona alocata
  • asigura back-up colegilor de pe zona
  • ofera consultanta consumatorilor, in alegerea produselor
  • implementeaza planogramele si gama de produse
  • asigura vizibilitatea corecta la punctele de vanzare
  • monteaza in locatii materiale promotionale asigurate de catre Companie