Merchandiser_Oradea in Oradea

Merchandiser_Oradea

Adecco Romania recruteaza Merchandiser in Oradea pentru clientul sau, compania nr 1 in domeniul produselor cosmetice.
Esti candidata/ul ideal/a pentru noi daca:
- Iti plac produsele cosmetice si cele de ingrijire personala si iti doresti o cariera intr-o companie cu notorietate
- Esti o persoana organizata si atenta la detalii
- Ai abilitati bune de comunicare
- Dai dovada de usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale si ai o atitudine pozitiva
- Spirit de organizare si capacitatea de automotivare
- Daca ai experienta profesionala este un avantaj
- Ai minim studii medii (diploma de bacalaureat)
- Programul de lucru - 8 ore/zi

Descrierea jobului

Rolul tau:
- Te vei preocupa ca raftul care contine produsele pe care le reprezinti sa arate conform standardelor comunicate: curat, ingrijit, atent mercantizat
- Vei expune si cunoaste preturile produselor
- Vei avea in vedere actualizarea planogramelor conform ghidului lunar de merchantizare si vei verifica termenul de valabilitate a produselor (FIFO)
- Vei tine o evidenta a stocurilor din magazin astfel incat sa poti transmite noi comenzi in functie de necesarul zilnic
- Te vei implica activ in implementarea promotiilor sau lansararile produselor
- Periodic vei participa la inventarele solicitate pentru refacerea stocurilor
- Vei comunica in permanenta cu echipa pentru sfaturi, solutii si sugestii

Beneficii:
- castiguri salariale atractive
- tichete de masa
- abonament medical la cel mai cunoscut furnizor de servicii medicale din Romania.
Te asteptam in echipa noastra!