Meseriași pentru finisajele de gips-carton in Olanda

Recrutăm meseriaș pentru finisajele de gips-carton.

Dacă ai peste 4 ani experiență în domeniu și capacitatea de la lucra fără desene tehnice, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău.

Pentru alte detalii ne puteți contacta la numărul de telefon 0747-987-444, de marți până vineri, în intervalul orar 9:00-17:00.

Locație: Olanda, regiunea Amsterdam Cerințe:

Minim 4 ani experiență relevantă în domeniu

Capacitatea de a munci independent de desenele tehnice

Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional

Permis de conducere cat. B

Mașină proprie

Unelte de mână proprii·

VCA și BSN nu sunt obligatorii, se vor face în Olanda

Responsabilități:

Îmbinarea panourilor de gips-carton folosind benzi și tencuială

Repararea fisurilor și a oricăror alte deteriorări ale panourilor de gips-carton, ascunzând imperfecțiuni sau nereguli la suprafața gips-cartonului

Stratificarea tencuielii și a gletului pentru a crea o suprafață plană

Șlefuirea, degresarea suprafeței etc.

Beneficii:

Salariu net începând cu 2100 EUR

Cazarea și utilitățile sunt asigurate de angajator

Se oferă bani de benzină pentru navetă