Montator pentru uși și geamuri din PVC in Olanda

Recrutăm montator pentru uși și geamuri din PVC.

Dacă ai peste 4 ani experiență în domeniu și capacitatea de la lucra fără desene tehnice, nu ezita să ne trimiți CV-ul tău.

Pentru alte detalii ne puteți contacta la numărul de telefon 0747-987-444, de marți până vineri, în intervalul orar 9:00-17:00.

Locație: Olanda, regiunea Amsterdam

Cerințe:

Minim 4 ani experiență relevantă în domeniu

Capacitatea de a munci independent de desenele tehnice

Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional

Cunoștințe de limba română la nivel nativ

Permis de conducere cat. B

Mașină proprie Unelte de mână proprii

VCA și BSN nu sunt obligatorii, se vor face în Olanda

Responsabilități:

Toate lucrările de amenajare a ferestrelor și ușilor din PVC, cum ar fi ramele ferestrelor / ușilor etc.

Beneficii:

Salariu net începând cu 2100 EUR

Cazarea și utilitățile sunt asigurate de angajator

Se oferă bani de benzină pentru navetă