Muncitor confectii metalice in Ilfov, Bucuresti, Municipiul Bucureşti

Fabrica confectii mobilier din inox pentru industria alimentara, angajam MUNCITOR

Responsabilitatile principale ale postului:

-finisare si slefuire mobilier metalic din inox

-debitare teava si profile din inox -lucrul cu polizor unghiular (flex), bormasina, masini de slefuit

Cerinte post:

- cunostinte elementare de algebra si geometrie (tabla inmultirii , transformari din m, cm in mm, cunoasterea formelor geometrice)

- experienta in domeniu si permisul de conducere ( categoria B ) constituie un avantaj

- se cer abilitati tehnice, punctualitate si seriozitate

Alte detalii: Activitatea se va desfasura in hala de productie moderna, comuna Domnesti, jud. Ilfov. Program: Luni-Vineri, 8.00-16.30 (30 min pauza de masa). Contract de munca cu norma intreaga, pe perioada nedeterminata. Salariu net minim 2800 lei, se negociaza in functie de competentele profesionale. Decontare transport pe o raza de 30 km.