Muncitor Necalificat/ Construction workman(labourer) in Oradea

Candidatul ideal

Cautam oameni harnici care sa aiba urmatoarele calitati:
- Seriozitate, punctualitate și implicare în muncă
- Dorinta de a invata la locul de munca
- Permis dе conducere cat. B, poate constitui un avantaj
- Experiența în domeniul construcțiilor și sudură constituie un avantaj

Ideal candidate
We are looking for hard-working men with:
- Good English spoken level
- Willingness to engage in the long-term employment
- Experience in construction area can be an advantage+ willingness to learn more
- Responsible and involved with his work

Descrierea jobului

- Asigură realizarea lucrărilor încredinţate în volumul stabilit, de calitate corespunzătoare şi la termenul planificat
- Asigură descărcarea / încărcarea materialelor, depozitarea lor în condiții de siguranță și manipularea materialelor la punctul de lucru
- Colaborează și ajută la orice altă activitate desfașurată in cadrul punctului de lucru, sub directa coordonare a responsabilului lucrării respective

Beneficii:
- salariu atractiv
- cazare asigurată (pt persoanele din afara localității)
- bonusuri de performanță
- training la locul de muncă

Job description:
- Must be willing to fulfill any work related requests by the main supervisor
- Responsible for loading and unloading of construction materials and their storage in designated areas
- Materials handling on-site
- Groundwork and helping other co-workers

Benefits:
- Fully legal employment according to Romanian law, with social security and health insurance
- Furnished accommodation on- site in shipping containers (4 pers in one container with bathroom) with running water, gas and electricity included
- Transportation provided if needed (depending on distance from accommodation)
- Holiday and end of the year bonus
If you are interested in the offer, you can contact us by phone at (0040)744.703363 (MONDAY to FRIDAY, between 11AM-17PM), or you can send us a CV at ecovestconstruct@gmail.com and we can provide you with further information.