Muncitori productie ferestre aluminiu in Belgia

Recrutăm Muncitori producție ferestre aluminiu pentru o companie din Belgia ce produce ferestre din aluminiu, ferestre glisante, uși, verande. Locația companiei este în Zonhoven, lângă Hasselt.

Cerințele postului:
- Experiența într-o poziție similară reprezintă un avantaj;
- Cunoștințele de tâmplărie de exterior reprezintă un avantaj;
- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu;
- permis de conducere cat. B reprezintă un avantaj;
- Persoană pasionată de lucrul cu aluminiu, dispusă să învețe și să se dezolte;
- Persoană autonomă și responsabilă, atentă la calitate și precizie.

Responsabilitățile postului:
- Colectarea materialele necesare pe baza listei de planificare și a fișelor de producție;
- Executarea sarcinilor pe baza fișelor de producție și a ordinelor de lucru;
- Asamblarea profilelor de aluminiu în rame fixe, fixarea garniturilor izolatoare;
- Instalarea încuietorilor și a sistemelor de siguranță;
- Verificarea calității produselor și remedierea defectelor;
- În calitate de muncitor producție, veți raporta către șeful de echipă;
- Posibilitate de promovare înfuncția de operator mașini/ operator CNC.

Ofertă și beneficii:
- Contract de muncă belgian, pe perioadă determinată, cu posibilitate de prelungire;
- Program de lucru de 38 de ore/ săptămână, în 2 schimburi;
- Posibilitate de ore suplimentare;
- Salariu de la 14,05 Euro brut/ oră, în funcție de experiență și tichete de masă;
- Cazare asigurată contra-cost (55 - 75 Euro/ săptămână, în funcție de cazare);
- Suport din partea coordonatorului de echipă.

Informații la telefon/WhatsApp: 0734 458 410.
CV-ul poate fi trimis la adresa de email teodora@interjobs.ro.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.