Muncitori tamplarie PVC in Braşov

MUNCITOR CALIFICAT SI NECALIFICAT geam termoizolant si tamplarie pvc. Experienta in productia de geam termoizolant si tamplarie pvc (reprezinta avantaj). Spirit inventiv cu initiative constructive. Capacitate de a estima situatiile corect si de a lua decizii de moment bune.

Descrierea jobului:

  • Productie geam termoizolant.
  • Raspunde de lucrarile efectuate si de echipamentul din dotare.

Oferim:

  • Se asigura salariu incepand cu 2000 lei net.
  • Prime si bonificatii in functie de realizari personale si ale echipei de lucru.

Se lucreaza intr-un mediu de lucru cu toate conditiile de confort pentru personal.
Asteptam sa primim CV-ul tau la anuntul postat online.

Despre companie

Suntem unic distribuitor pe judetele Brasov, Prahova, Covasna si Harghita al profilelor Ramplast, profile produse de societatea Oltchim – unul din cei mai mari producatori de pulbere pvc din Europa. Profilele “Ramplast” acopera un sector important de piata in ceea ce priveste utilizarea acestora in productiile de tamplarie PVC din Romania. Tehnologiile de extrudare si componentii de cea mai buna calitate recomanda utilizarea profilelor pvc “Ramplast” atat in productia ferestrelor cat si a usilor.