Ofiter E-commerce in Bucuresti

Candidatul ideal

Esti pasionat/a de e-commerce, ai initiativa, esti proactiv/a si relationezi usor? Atunci locul tau cu siguranta este alaturi de noi!
Suntem o echipa tanara, dinamica, ne plac interactiunile cu oamenii si intotdeauna suntem in cautare de noi modalitati de a ne depasi limitele.
Daca vanzarile te stimuleaza, esti orientat catre rezultate, competitiv si motivat sa realizezi ceea ce iti propui, te asteptam cu drag in echipa e-commerce .

Descrierea jobului

Preia apelurile clientilor care au plasat comenzi pe paginile web ale comerciantilor parteneri TBI Money.
Ofera consultanta si suport clientilor in finalizarea aplicatiei de credit.
Raspunde solicitarilor clientilor prin intermediul e-mailului sau prin alte canale de comunicare.

Iata ce iti oferim:

  • o echipa entuziasta si dinamica;
  • posibilitatea de a lucra remote;
  • pachet salarial motivant;
  • bonus de performanta;
  • bonus de integrare;
  • training in domeniul financiar-bancar;
  • oportunitati reale de dezvoltare profesionala.
  • Suna atractiv? Hai sa ne cunoastem!