Ofiter Telesales - ING Office Nerva Traian in Bucuresti

Candidatul ideal

Daca stii despre tine ca:
Doresti sa iti dezvolti cariera in domeniul bancar.
Relationezi si comunici foarte bine cu oricine;
Inveti repede lucruri noi si te adaptezi usor la schimbari;
Iti place interactiunea cu clientii si ai putere de convingere.

Descrierea jobului

Misiunea ta:
Sa fii un ambasador al produselor si serviciilor ING Bank dedicate clientilor.

Ce faci de fapt in rolul de Ofiter Telesales ING Office?
Contactezi telefonic clientii in scopul promovarii produselor si serviciilor bancare ale ING Bank;
Facilitezi intalnirile colegilor din front office cu clientii abordati;
Inregistrezi/actualizezi informatiile primite de la clientii nostri in programele ING;
Participi activ la realizarea target-ului de vanzari si la atingerea obiectivelor calitative.