Operatoare in agentie loto & paypoint in Deva

Cerinte:
Minim studii medii
Seriozitate si corectitudine absoluta
cunostiinte de utilizare echipamente de secretariat (computer, imprimanta, XEROX)
Constituie avantaj : lucrul cu oamenii la ghiseu si cu bani cash

DESCRIEREA POSTULUI:

  1. post de lucru static, intr-un ghiseu, singura, fara o supraveghere constanta a unui sef
  2. se lucreaza cu clienti persoane fizice
  3. incaseaza si gestioneaza numerar
  4. activitatea propriu-zisa consta in

__ vindere produse loteristice (bilete LOTO si lozuri)
__ incasare contravaloare facturi utilitati
__ executare copii XEROX pentru clienti

BENEFICII

  • salar net lunar : 1400 RON / 110 ore lunar lucrate
  • bonus pentru atingerea tintei de incasari lunare

Nota : Venitul net (in mâna, inclusiv tichete de masa, fara bonus) pentru postul part time este de 1400 RON (pentru 2 saptamâni lucrate pe luna)