Operator call-center in Bucuresti

Candidatul ideal

​Daca iti plac florile si surprizele, te asteptam la noi in echipa! Vei avea parte de ele in fiecare zi!
Vei mentine relatia cu clientii si partenerii nostri, asa ca apreciem persoanele comunicative, deschise, amabile, pozitive.

Descrierea jobului

Iata cerintele postului:

Initiaza si finalizeaza comenzile primite
Preia comenzi din magazinul online sau telefonic si le inregistreaza in sistemul informatic
Vinde produse clientilor potentiali si existenti
Ofera clientilor informatii cu privire la disponibilitatea produselor, conditii si modalitati de transport si plata, informatii privind produsele si serviciile din portofoliul firmei
Trateaza toate solicitarile primite de la client prin canalele specifice: telefon, e-mail, chat
Dezvolta si mentine reteaua de parteneri a companiei
Emite documente insotitoare si fiscale necesare expedierii coletelor
Mentine relatia cu clientii
Este responsabil de atingerea obiectivelor individuale si de echipa