OPERATOR CNC in Sibiu

Descrierea postului:
•	Citeşte desen tehnic;
•	Realizează programe pe maşină;
•	Stabileşte tehnologii de execuţie;
•	Realizează programe CAM.

Cerinţe:
•	Absolvent de studii medii de specialitate;
•	Experienţă pe post: minim 3 ani;
•	Cunoștințe de specialitate: desen tehnic, cunoştinţe material, controller Heidenhain;
•	Cunoștințe de digitale: operare pachet Microsoft Office, SAP- constituie avantaj;
•	Cunoștințe lingvistice: limba engleză constituie avantaj;
•	Competenţe/abilităţi sociale: abilităţi de comunicare şi capacitatea de a lucra în echipă;
•	Alte cerinţe relevante pentru post: experinţa CAM contituie avantaj.

Beneficii:
•	Acces la programe de dezvoltare profesională;
•	Sistem de compensare a ideilor de îmbunătățire;
•	Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, cu un colectiv tânăr şi ambiţios;
•	Pachet de beneficii non-financiare.

Despre companie

temPERSO este o companie specializata in servicii de resurse umane, oferind servicii de consultanta HR si recrutare. Mai exact, este un agent de munca temporara. Selectam personal calificat pentru clientii care au nevoie de forța de muncă in orice domeniu de activitate.