Operator comenzi magazin online in Ilfov

FISA POSTULUI SINTETIZATA:
- preluarea apelurilor telefonice
- prezentarea corecta a informatiilor solicitate de catre potentialii clienti
- inregistrarea corecta a comenzilor in platforma magazinului
- procesarea comenzilor (intocmirea facturii cu un singur click, intocmirea documentului AWB de transport pentru firma de curierat)

RESPONSABILITATI:
- atentie sporita la indeplinirea fisei postului
- capacitatea de a lucra in echipa
- rareori, rezistenta la situatii neobisnuite (clienti insistenti cu solicitari multiple, mici intervale orare cu volum crescut de apeluri )

CONSTITUIE AVANTAJE / CANDIDATA IDEALA:
- experienta pe un post similar
- persoana cu atitudine pozitiva
- usurinta in a acumula noi cunostinte si spontaneitate

ALTE INFORMATII:

Pe langa o colaborarea frumoasa, iti oferim:
- pachet salarial incepand cu 1500 lei
- decontarea abonamentui de transport RATB
- bonusuri de Sarbatori / zi de nastere
- mediu de lucru conform legislatiei in vigoare (carte de munca, contract individual de munca, zile de concediu)

IMPORTANT: Program normal de lucru, cu norma intreaga (full-time), cu pauza de masa.

Adresa punctului de lucru este langa McDonald's Pipera (Voluntari)

Despre companie

Suntem o echipa formata din oameni tineri, cu experienta vastă atat in mediul decoratiunilor interioare si fashion, cat si in domeniul marketing-ului online. In tot acest timp am fost alaturi de mii de clienti, care pe parcurs au devenit fideli fata de noi, deoarece am incercat sa oferim cele mai noi produse, in cele mai noi tendinte si cu un raport calitate-pret cel mai bun de pe piata.