Operator Copy Center/ Grafician - zona Afumati in Bucuresti

Candidatul ideal

-Persoana dinamica si organizata, serioasa si responsabila;
- Abilitati de lucru in echipa;
- Limba engleza – nivel mediu
- Studii medii;
- Cunosterea programelor: Corel Draw, Adobe PhotoShop, Adobe Ilustrator, Microsoft Office - constituie anvantaj;
- Cunoasterea modalitatii de utilizare a aparaturii specifice unui copy center (copiator, masini de indosariat, masini de laminat, ghilotina);

Descrierea jobului

Operator copy-center (copiere, indosariere, laminare, etc);
-Executarea de printuri digitale si operatiuni de finisare
-Verificarea machetei grafice si pregatirea pentru print.
-Comunicarea cu clientul final- detalii lucrare(termene de livrare, pret, etc).
-Vanzator produse papetarie;
-Raspunde de buna depozitare a marfurilor in magazin
-Efectueaza punctaje si la cerere, verifica stocul de marfa cu departamentul contabilitate

Oferta (bonusuri, beneficii):
- pachet salarial atractiv;
- locatia magazinului - Afumati.